VOGE 300 ACX

Spolu nezostarneme. Rada s tebou obehnem všetky kaviarne v meste

Objem motora:

292 cm3

Hmotnosť:

168 kg

Spotreba:

2,9 l/100 km

Farba:

Cena od:

3 990 EUR

POĎME SA ZOZNÁMIŤ

Som klasická ľahká motorka do mesta

V mojom štýle sa odráža túžba dizajnérov vrátiť sa do mladosti. Do čias, keď vývojári kládli dôraz na jazdné vlastnosti a jednoduchú, no zároveň funkčnú konštrukciu. Vznikali tak motorky, na ktorých jazdili a vzájomne si ich aj požičiavali celé generácie. S radosťou a ľahkosťou sa s tebou poprepletám mestskými uličkami a navštívime jednu kaviareň za druhou. V uliciach miest som vo svojej koži. S rovnakým odhodlaním ťa vezmem na poľnú cestu a pokojne vyrazíme aj k vode. Na podobné výlety sa skvele hodí univerzálny vzor na moja bezdušovej gume či drôtený výplet. Vďaka tomu nás nejaká tá diera na vozovke ani jama v ceste nezastavia.

Môj skvelo vyladený podvozok s up-side-down prednou vidlicou, dvojité kotúčové brzdy a vstrekovanie Bosch sa nám postarajú o pohodlie a spoľahlivosť. LEDkové svetlá, dobre čitateľný displej a spotreba necelé 3 litre na 100 kilákov nás budú zvádzať k jazde vo dne aj v noci.

MOTOR

Objem motora 292 cm3
Typ motora štvortaktný 1-valec so 4 ventilmi na valec a elektronickým vstrekovaním
Maximálny výkon 21 kW (29 k)/9 000 ot./min.
Maximálny krútiaci moment 25 Nm / 6500 ot./min.
Kompresný pomer 11:01
Sekundárny pohon reťazou
Prevodovka manuálna 6-stupňová
Štartér elektrický
Chladenie kvapalinou
Emisná norma EURO 5
Emisie CO2 74 g/km
Systém dávkovania paliva Bosch EFI
Objem nádrže 16 l
Spotreba paliva 2,9 l/100 km
Maximálna rýchlosť 125 km/h

PODVOZOK A BRZDY

Odpruženie vpredu vidlica up-side-down, 35 mm
Odpruženie vzadu kyvná vidlica + tlmič s pružinou s nastaviteľným predpätím
Pneu vpredu 110/70-R17
Pneu vzadu 150/60-R17
Brzdy vpredu 2-piestikové strmene + 2 × kotúč s priemerom 300 mm
Brzdy vzadu 1-piestikový strmeň + 1 × kotúč s priemerom 220 mm
ABS Áno

ROZMERY A HMOTNOSTI

Rozmery (D׊×V) 1 997 × 830 × 1 135 mm
Pohotovostná hmotnosť 168 kg
Výška sedadla 795 mm

PREZRI SI DETAILY

Prehľadný displej

Na očiach budeš mať všetko, čo potrebuješ. Čo na displeji uvidíš? V prvom rade rýchlosť, ktorou sa práve valíš, celkový počet najazdených kilákov, denné počítadlo, stav paliva v nádrži, priemernú spotrebu, hodiny, teplotu motora a mraky ďalších údajov. Ozaj, môžeš si meniť aj farbu podsvietenia, čo je super, keď ti praží slnko, alebo je tma ako v rohu.

Výborná viditeľnosť

Chalani z vývoja motoriek Voge si vynikajúco rozumejú s dizajnérmi. Vďaka tomu vznikli famózne svetlá klasického strihu, ktoré využívajú moderné LEDky. Verte tomu, že tieto reflektory vám za akýchkoľvek podmienok skvostne posvietia na cestu.

Neprehliadnuteľný sexi zadoček

LEDkami ťa ožiarim aj vzadu. Svetlá nielen príťažlivo vyzerajú, ale aj dobre svietia. Čo dobre! Svietia jedinečne, grandiózne, famózne. Jednoducho tak, že nás nikto neprehliadne.

Zhltnem iba 2,9 litra na 100 kilákov

Na trojkilo mám dostatočný výkon 21 kW (29 k), no cucnem si málo. Spotreba pod 3 litre na 100 kilákov ťa pri dnešných cenách benzínu priam poteší.

Pneumatika, ktorá zvládne každý terén

Na vypletané kolesá mi obuli univerzálne bezdušové gumy. Hravo zvládajú asfalt, aj svižnú jazdu po prašných cestách. Bez problémov prídeme do každého cieľa, ktorý si vymyslíš.

NASKOČ DO SEDLA

Štýlovú motorku v prémiovej kvalite poháňa jednovalcový štvortakt DOHC chladený kvapalinou. Zaujímajú ťa aj miery tejto krásavice? Tu ich máš: objem 292 cm3, výkon 21 kW (26 k), 6 rýchlostí v prevodovke. Vďaka spoľahlivosti a nízkej spotrebe benzínu (2,9 litra/100 km) patrí v dnešných preplnených uliciach medzi úplne najobľúbenejšie mašiny.

NA STAHNUTIE
Ďalšie modely z tohto radu