GOREX A AKO SA TO VŠETKO ZAČALO

Všetko sa to asi začalo už na učňovke v Jawe. Po škole nasledovala vojenčina na Slovensku v Seredi, kde som sa u ženistov dva roky trmácal na sedačke Tatry. Vôňa benzínu a vrčanie motorov ma neprestali priťahovať. Po vojenčine som sa do Jawy vrátil. Takže opäť motorky, kam len oko dovidí.

Po páde železnej opony sa otvoril trh smerom na západ, a tak bolo jasné, že pracie prášky do republiky dovážať asi nebudem. Môj život sa začal točiť okolo áut, motoriek a nakoniec aj štvorkoliek.

Veľkým vzorom bola pre mňa vždy konkurencia. Vďaka nej som zistil, že cesta k úspechu bude tŕnistejšia a podstatne dlhšia. Vzdať sa bez boja však nikdy nebol môj štýl.

A presne tu sa začala písať história Gorexu, ktorú by som ti teraz rád predstavil.

Sme rodinná firma. Skvelý tím. Nadšenci a milovníci všetkého, čo vonia benzínom.

Zatiaľ sme pidifirmou. A nehanbíme sa za to. Vďaka vašej dôvere rastieme pod krídlami Gorexu už 13 rokov. Prioritou je kvalita a zákaznícky servis. Cez to motorka ani štvorkolka nejdú! Máme sieť predajcov po celom Česku a Slovensku. V ostatných rokoch to rozbiehame aj v Poľsku.

Dovážame detské aj pracovné mašiny značiek Goes a Stels. Kúpiš u nás aj kvalitné príslušenstvo značiek Iron Baltic, GKA, Moose, alebo napríklad oblečenie Kenny.

A teraz sme získali motorky VOGE. Štvorkolkami sa to teda nekončí.

S nami si vždy dobre pokecáš. Sme naladení na pohodovej vlne.

Sme GOREX. Príď a spoznaj nás osobne.