PREDÁVAJ MOTOCYKLE VOGE

VOGE. NOVÁ ZNAČKA PRÉMIOVÝCH MOTORIEK

Nová značka, no zároveň rokmi preverený výrobca a to takými hráčmi, ako napríklad BMW. Áno, reč je o továrni Loncin, najväčšom a neskutočne rastúcom výrobcovi motoriek, štvorkoliek, motorov a množstva ďalších produktov.

1/

NOVÁ ZNAČKA = TVOJA JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Množstvo skúseností teraz v spoločnosti Loncin zúročili do výroby strojov vlastnej značky VOGE. Po svete sa šíri rýchlosťou svetla a teraz pristáva aj na slovenskom trhu. Nepremárni svoju šancu a staň sa súčasťou našej novo budovanej siete autorizovaných predajní a servisov na Slovensku.

2/

GOREX SLOVAKIA S.R.O. – VÝHRADNÝ IMPORTÉR PRE SLOVENSKO

Sme partnerom, pre ktorého slovo či podanie ruky platí. Cez to nejde vlak ani mašina. Na Slovensku už niekoľko rokov úspešne zastupujeme výrobcov pracovných a voľnočasových štvorkoliek Goes a Stels. Sme féroví voči partnerom aj zákazníkom. Za všetky stroje, ktoré dovážame, dáme ruku do ohňa. Nakoniec – ručíme za ne našou vlastnou povesťou. A tá je pre nás všetkým.

3/

ČO JE TO ZA MAŠINY?

Dizajnom, spracovaním, výbavou aj cenou dokážu úplne s prehľadom konkurovať všetkým zavedeným značkám. A nielen to! Vďaka mega rýchlemu vývoju a finančnej sile výrobcu je jasné, že motocykle VOGE budú tradičným značkám robiť vrásky na čele. Už teraz tu máme modelové rady Sport, Naked, Adventure a Classic s motormi s objemami 300, 500 a 650 cm3. Budúci rok k nim pribudnú aj objemy 900 a 600 cm3 a v roku 2024 bude nasledovať 750 cm3. Fakt sa máme na čo sa tešiť!

4/

KOHO HĽADÁME?

V hľadáčiku máme parťákov, ktorí majú rovnaký prístup a zápal ako my. Zháňame ľudí, ktorí sú féroví a vyznávajú rovnaké hodnoty. Hľadáme predajcov, ktorí pre VOGE dôstojné zázemie majú, alebo ho vytvoria. Túto prémiovú značku chceme totiž ponúkať iba v prostredí, do ktorého sa zákazníci budú radi vracať.

5/

ČO Z TOHO BUDEM MAŤ JA?

Veľkoobchodné ceny, bonusy za dobrú platobnú morálku aj počty predaných strojov. Demo mašiny, reklamný matroš, katalógy, oblečenie pre mechanikov i predajcov, mediálnu podporu na webe i sociálnych sieťach a množstvo ďalších výhod. Ale hlavne! Sme si na betón istí, že budeš mať spokojných zákazníkov.

6/

ZÁKAZNICKY SERVIS

Zákazník je vždy na prvom mieste. Pred nákupom musí mať možnosť poriadne si motorku vyskúšať. Chceme, aby bol spokojný tak s mašinou, ako aj s prístupom predajcov. Mal by sa u vás cítiť ako medzi svojimi. Ako na mieste, kde oň bude vždy perfektne postarané.

7/

ČO OD NÁS ČAKAŤ?

Férovosť, profesionalitu, skúsenosti, flexibilitu a pomoc so všetkým a vždy, keď bude treba.

ZAČNI TU, POŠLI NÁM SPRÁVU

Krstné meno / Priezvisko
Vo formáte 123456789 (bez medzier)

SIEŤ PREDAJCOV VOGE